Ürün sepetinize eklendi.
Seçilen ürün zaten sepetinizde mevcut.

Genel Özellikler:

WiFi arayüzlü sensörler, bağlı dört adede kadar probdan (isteğe bağlı aksesuarlar) sıcaklığı ölçmek için tasarlanmıştır.

Sensör ile iletişim kablosuz bir WiFi ağı üzerinden yapılır. Cihaz, ölçülen değerlerin çevrimiçi COMET Bulutuna (en kısa 5 dakikalık aralıklarla) veya COMET Veritabanına gönderilmesine izin verir. Değerler, entegre web sayfalarında görüntülenebilir ve Modbus TCP, SNMP, JSON ve XML kullanılarak üçüncü taraf sistemlere sağlanabilir. Ölçülen değerler LCD ekranda görüntülenir.

Cihaz, ölçülen değerlerin alarm limitlerini sürekli olarak değerlendirir ve bunların aşılması durumunda sesli veya optik sinyalizasyon yoluyla e-posta gönderebilir veya bilgi verebilir. Her ölçüm kanalı için iki alarm limiti desteklenir.

WiFi arayüzlü sensörlerin ana avantajı, WiFi altyapısının halihazırda mevcut olduğu yerlerde kurulum kolaylığıdır. Sensörü istediğiniz yere yerleştirin ve WiFi ağına bağlayın. COMET Cloud ile birlikte WiFi sensörü, kullanıcı tarafında bir sunucu çözümüne ihtiyaç duymadan izleme ve alarm için kapsamlı bir çözüm sunar. Ancak gerekirse sensör, Modbus TCP protokolü, SNMP protokolü kullanılarak veya bir http sunucusuna JSON verileri gönderilerek üçüncü taraf sistemlere de bağlanabilir. Sensör, HTTP GET isteklerini de kullanarak XML ve JSON aracılığıyla değerler sağlamaya izin verir.
Teklif Sepetine Ekle
TEKNİK ÖZELLİKLER
 SICAKLIK SENSÖRÜ - harici prob Pt1000
 Ölçüm aralığı -90 ila +260 °C
 Hassasiyet -90 ila +100 °C aralığında ±0,2 °C; +100 ila +260 °C arası okumadan ±%0,2
 Çözünürlük 0.1 °C
 GENEL TEKNİK VERİLER 
 Çalışma sıcaklığı -30 ila +60 °C
 Kanallar 4x harici sıcaklık probu (Pt1000), CINCH konektörü
 COMET Cloud'a aralık gönderme 5 dakikadan 12 saate kadar ayarlanabilir
 İletişim protokolleri HTTP(S), SMTP, ModbusTCP, SNMP (v1, v2c, v3), HTTP POST, HTTP GET (JSON, XML)
 Alarm sinyalizasyonu e-mail, acoustic, LED
 Güç 5,0 ila 5,4 VDC; tüketim 150 mA (maks. 500 mA); USB-C konektörü
 WiFi güvenliği Open, WEP, WPA, WPA2, WPA2-PMF, WPA3, WPA2-EAP
 Koruma sınıfı IP30
 Boyutlar 81 x 93 x 32 mm
 Ağırlık 115 g