Ürün sepetinize eklendi.
Seçilen ürün zaten sepetinizde mevcut.

Genel Özellikler:

S2-141-SS PAR-FAR sensörü, elektrikli yetiştirme ışıklarının hem PAR (PPFD) hem de Uzak Kırmızı çıkışlarını ölçmek için benzersiz bir iki kanallı sensördür ve kendi kendine çalışır. Sensör, tamamen suya daldırılabilen ve zorlu koşullara dayanacak şekilde üretilmiş sağlam, alüminyum bir muhafazaya ve veri kaydedicilere ve kontrolörlere kolay bağlantı için önceden kalaylı pigtail uçlarda sonlanan yüksek kaliteli kabloya sahiptir. Sensör kablosu, bakım ve kalibrasyon için kalıcı kurulumlardan sensörün çıkarılmasını ve değiştirilmesini basitleştirmek için bir IP68 denizcilik sınıfı paslanmaz çelik kablo konektörü içerir. PAR-FAR sensörlerinin tipik uygulamaları, hem geleneksel PPFD fotosentetik foton akışını ölçmeyi hem de uzak kırmızı fotonların (700-760 nm) foton akışını ayrı ayrı ölçmeyi içerir. Çıktılar, geleneksel kuantum akısını, uzak kırmızı foton akısını ve uzak kırmızı fraksiyonu (uzak kırmızı foton akı yoğunluğu / PPFD'nin toplamı ve uzak kırmızı foton akı yoğunluğunu) içerir. Bu sensör uzak kırmızı fotonları ölçer ve birçok uygulama için bir spektroradyometre ile daha karmaşık bir ölçüme olan ihtiyacı azaltır.

 

Bu sensörün analog versiyonu (S2-141), sensör kafasından 30 cm uzağa yerleştirilmiş hat içi kablo konektörüyle birlikte gelir; bu konektör, uzun kablolu bir örgü sensör olarak standart kullanım veya konektörün vidasını sökerek microCache Bluetooth Micro Logger'ımızla kullanım içindir.Kablonun uzun kısmını atarak ve ardından sensörü microCache üzerindeki eşleşen konektöre vidalayarak kullanabilirsiniz. 

Teklif Sepetine Ekle
Teknik Özellikler
Güç kaynağı Kendinden güçlü
Çıkış (hassasiyet) 

[sensöre göre değişir] 0,01 mV / µmol m² s¹ (PAR); 0,03 mV / µmol m² s¹ (Uzak Kırmızı)

Kalibrasyon faktörü (hassasiyetin tersi) [sensöre göre değişir] 100 µmol m⁻² s⁻¹ / mV (PAR); mV başına 38 µmol m⁻² s⁻¹ (Uzak Kırmızı)
Kalibrasyon belirsizliği 

± %5

Çıkış aralığı 0 ila 40 mV (PAR); 0 ila 20 mV (Uzak Kırmızı)
Ölçüm tekrarlanabilirliği %1'den Az
Uzun süreli driftYılda %2'den az
Doğrusal olmama %1'den az (4000 µmol m⁻² s⁻¹'ye kadar) (PAR); %1'den az (en fazla 1000 µmol m⁻² s⁻¹) (Uzak Kırmızı)
Tepki süresi 1 ms'den Az
Görüş alanı 180˚
Spektral aralıklar 389 ila 692 nm ± 5 nm (PAR); 700 - 750 nm ± 5 (Uzak Kırmızı)
Yön (Kosinüs) tepkisi 45˚'de ± %2; 75˚ zenit açısında ± %5
Sıcaklık tepkisi C başına %0,1'den az
Gövde akrilik Difüzörlü eloksallı alüminyum gövde
IP derecelendirmesi IP68
Çalışma ortamı -40 ila 70 C; %0 ila 100 bağıl nem
Boyutlar30,5 mm çap, 37 mm yükseklik
Ağırlık 

(5 m kablo ile) 140 g

Kablo 

5 m blendajlı, çift bükümlü tel; TPR ceket (yüksek su direnci, yüksek UV kararlılığı, soğuk koşullarda esneklik); örgü kurşun teller; paslanmaz çelik (316), M8 konnektör

Garanti

Malzeme ve işçilik hatalarına karşı 4 yıl garanti

FOTO / VİDEO GALERİ