Ürün sepetinize eklendi.
Seçilen ürün zaten sepetinizde mevcut.

Genel Özellikler:

S2-412-SS NDVI aşağı bakan sensör, SDI-12 iletişim protokolü ile 650 nm (Kırmızı) ve 810 nm (NIR) ölçmek için benzersiz bir iki kanallı dijital sensördür. Sensör, zorlu koşullara dayanacak şekilde inşa edilmiş sağlam, alüminyum bir muhafazaya ve veri kaydedicilere ve kontrolörlere kolay bağlantı için önceden kalaylı örgülü uçlarda sonlanan yüksek kaliteli kabloya sahiptir. Sensör kablosu, bakım ve kalibrasyon için kalıcı kurulumlardan sensörün çıkarılmasını ve değiştirilmesini basitleştirmek için bir IP68 deniz sınıfı paslanmaz çelik kablo konektörü içerir. Bu sensörün analog versiyonu (S2-112), uzun kablolu pigtail sensör olarak standart kullanım veya konektörü sökerek microCache Bluetooth Micro Logger ile kullanım için sensör kafasından 30 cm uzağa yerleştirilmiş hat içi kablo konektörü ile birlikte gelir. Kablonun uzun kısmını atmak ve ardından sensörü microCache üzerindeki eşleşen konektöre vidalayarak kullanmanız gerekmektedir. 
Teklif Sepetine Ekle
Teknik Özellikler
Kalibrasyon faktörü (hassasiyetin karşılığı) Her sensör için özeldir ve bellenimde saklanır
Kalibrasyon belirsizliği ± % 5
Çıkış aralığı SDI-12
Güç kaynağı 5,5 - 24 V DC
Dalga boyu aralıkları Kırmızı dedektör = 10 nm tam genişlikte yarı maksimum ± 3 nm ile 650 nm; NIR dedektörü = 810 nm, 10 nm tam genişlikte yarı maksimum ± 3 nm
Ölçüm aralığı 2x tam güneş ışığı
Ölçüm tekrarlanabilirliği %1'den az
Kararsızlık (Uzun süreli drift)Yılda %2'den az
Tepki süresi 0,6 sn'den az
Görüş alanı 35°
Yönlü (Kosinüs) tepki ± 2 % 45˚'de; 75˚ başucu açısında ± %5
Sıcaklık tepkisi C başına %0,1'den az
GövdeEloksallı alüminyum gövde, akrilik difüzörlü
IP derecesiIP68
Çalışma ortamı -40 ila 70 C; %0 ila %100 bağıl nem
Boyutlar23,5 mm çap, 43 mm yükseklik
Ağırlık(5 m kablo ile) 110 g
GarantiMalzeme ve işçilik hatalarına karşı 4 yıl garanti
Uygulamalar
NDVI sensörlerinin tipik uygulamaları, izleme tesisi kanopilerinin ölçülmesini içerir. NDVI, bitki örtüsünün yaprak alanı ve yaprakların gölgelik klorofil içeriği ile ilgilidir ve genellikle ilkbaharda yeşillenmeyi ve sonbaharda yaşlanmayı izlemek için kullanılır.
FOTO / VİDEO GALERİ