Ürün sepetinize eklendi.
Seçilen ürün zaten sepetinizde mevcut.

Genel Özellikler:

AM-310 TELESKOPİK SENSÖR ÇUBUĞU - Bu teleskopik çubuk, hem Apogee Instruments'ın daha dar hem de daha geniş çaplı sensörlerini yerleştirmek için iki montaj deliği olan bir montaj aparatı içerir. Asa 8,5 ila 33 inç (84 cm) arasında uzatılabilir, bu da kullanıcının Apogee sensörlerini kullanarak bitki gölgelikleri ve büyüme odalarının köşeleri gibi ulaşılması zor yerlerdeki ışık fotonlarını ölçmesine olanak tanır.

 

PAR ÖLÇÜMÜ KRİTİKTİR - Yetiştirme ışıklarınızın PAR seviyelerini ölçmek, seralarda, yetiştirme odalarında, çiftliklerde, bahçelerde ve akvaryumlarda bitkilerin ve diğer fotosentetik organizmaların hassas şekilde yetiştirilmesinde en kritik ölçümlerden biridir. Alınan PAR miktarını bilmek, su gereksinimleri, sıcaklık, besin seviyeleri, CO2 seviyeleri ve daha fazlası gibi diğer tüm büyüme parametreleri hakkındaki kararları etkiler. AM-310 değnek, PAR seviyenizi ölçmeyi çok daha kolay hale getirir.

 

ALTERNATE WAND - Tatlı suda veya tuzlu suda ölçüm yapmak için korozyonu önlemek için AM-320 suya daldırılabilir sensör çubuğunu kullanmanız gerekmektedir.

Teklif Sepetine Ekle
Teknik Özellikler
Uzunluk8,5 ila 33 inç (84 cm) arasında uzanır
FOTO / VİDEO GALERİ