Ürün sepetinize eklendi.
Seçilen ürün zaten sepetinizde mevcut.

Genel Özellikler:

WiFi arayüzlü sensörler, entegre sensörden (teslimat kapsamındadır) gelen CO2'yi ölçmek için tasarlanmıştır.

Sensör ile iletişim kablosuz bir WiFi ağı üzerinden yapılır. Cihaz, ölçülen değerlerin çevrimiçi COMET Bulutuna (en kısa 5 dakikalık aralıklarla) veya COMET Veritabanına gönderilmesine izin verir. Değerler, entegre web sayfalarında görüntülenebilir ve Modbus TCP, SNMP, JSON ve XML kullanılarak üçüncü taraf sistemlere sağlanabilir. Ölçülen değerler LCD ekranda görüntülenir.

Cihaz, ölçülen değerlerin alarm limitlerini sürekli olarak değerlendirir ve bunların aşılması durumunda sesli veya optik sinyalizasyon yoluyla e-posta gönderebilir veya bilgi verebilir. Her ölçüm kanalı için iki alarm limiti desteklenir.

WiFi arayüzlü sensörlerin ana avantajı, WiFi altyapısının halihazırda mevcut olduğu yerlerde kurulum kolaylığıdır. Sensörü istediğiniz yere yerleştirin ve WiFi ağına bağlayın. COMET Cloud ile birlikte WiFi sensörü, kullanıcı tarafında bir sunucu çözümüne ihtiyaç duymadan izleme ve alarm için kapsamlı bir çözüm sunar. Ancak gerekirse sensör, Modbus TCP protokolü, SNMP protokolü kullanılarak veya bir http sunucusuna JSON verileri gönderilerek üçüncü taraf sistemlere de bağlanabilir. Sensör, HTTP GET isteklerini de kullanarak XML ve JSON aracılığıyla değerler sağlamaya izin verir.


Teklif Sepetine Ekle
TEKNİK ÖZELLİKLER
 Ölçüm aralığı 0 ila 5000 ppm
 Hassasiyet 25°C ve 1013hPa'da ±(50ppm +%3 okuma)
 Çözünürlük  1ppm
 Çalışma sıcaklığı -30 ila +60 °C
 Kanallar CO2 dahili sensörü
 İletişim protokolleri HTTP(S), SMTP, ModbusTCP, SNMP (v1, v2c, v3), HTTP POST, HTTP GET (JSON, XML)
 Güç 5,0 ila 5,4 VDC; tüketim 150 mA (maks. 500 mA); USB-C konektörü
 WiFi güvenliği Open, WEP, WPA, WPA2, WPA2-PMF, WPA3, WPA2-EAP
 Koruma sınıfı IP30
 Boyutlar 81 x 93 x 32 mm
 Ağırlık 115 g