Ürün sepetinize eklendi.
Seçilen ürün zaten sepetinizde mevcut.

Genel Özellikler:

TS-200, Apogee'nin 24 volt fan emişli radyasyon kalkanının yalnızca kalkan modelidir. Eşsiz aerodinamik şekli ve sağlam, düşük güçlü fanı, pil veya güneş enerjisi istasyonlarında kullanım için pratik olan, araştırma sınıfındaki ilk fan emişli kalkan olmasını sağlar. Kalkan, mükemmel sensör koruması sağlar ve sensör bağlantı noktası adaptör fişlerinden birini kullanarak çeşitli termistör, PRT ve nem probları kombinasyonlarını barındırır. Uyumlu sensörlerin listesi için buraya tıklayın. Farklı bir sensör kullanıyorsanız uyumluluğu görüşmek için lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. 
Fan emişli kalkanlar, kara yüzeyinin üzerindeki hava sıcaklığı ve nem gradyanlarının hassas ölçümünde ve iklim değişikliğinin izlenmesinde de önemlidir.

Teklif Sepetine Ekle
Teknik Özellikler
Bireysel Kopya Kalkanlar Arasındaki Fark 0,1 C'den Az
Aspirasyon Hızı 

Tam hızda 6 m/s, yarım hızda 3 m/s

Fan Giriş Voltajı Gereksinimi 

14,0 - 27,6 V DC

Fan Akımı Çekişi Tam hızda 80 mA, yarı hızda 25 mA
Fan Toz ve Su Koruması IP55
Çalışma Sıcaklığı Aralığı -40 ila 70 C
Boyutlar 

220 mm yükseklik, 270 mm çap

Kütle840 gr
Kablolar

5 m blendajlı, fan ve hava sıcaklık sensörleri için çift bükümlü tel, santopren kauçuk, ceket (yüksek su direnci, yüksek UV kararlılığı, soğuk koşullarda esneklik)

Sıcaklık Sensörü Dahil değildir (TS-210 modeline dahildir)
Garanti

Malzeme ve işçilik hatalarına karşı 4 yıl garanti

 

Uygulamalar
Tipik uygulamalar, hava durumu ağlarında, genellikle hava tahmini ve güneş enerjisi sahalarında hava sıcaklığı ve nem ölçümünü içerir.
FOTO / VİDEO GALERİ