Ürün sepetinize eklendi.
Seçilen ürün zaten sepetinizde mevcut.

Genel Özellikler:

Zefon® 10mm İletken Naylon Siklon (10mm “Dorr-Oliver” Naylon Siklonunun statik iletken bir kopyası), toz partiküllerini boyutlarına göre ayırmak için 37mm filtre kasetleriyle birlikte kullanılır ve solunabilir partiküller filtrede toplanır ve daha büyük partiküller toplanır. kaldırıldı. Toplama verimliliği eğrisi, 1,7 LPM'lik bir akış hızında çalıştırıldığında ortalama %50 kesme noktası 4μ olan solunabilir bir eğri için ACGIH/ISO/CEN tarafından belirlenen standartları karşılar.

Zefon 10mm İletken Naylon Siklon, şu anda piyasada bulunan Dorr-Oliver 10mm naylon siklonların iç işleyişine tam olarak uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, aynı performans özellikleriyle sonuçlanır, ancak aynı zamanda statik iletken olma avantajını da sağlar. Zefon 10mm Naylon İletken Siklon'un dış özellikleri kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır ve kullanıcıların giyebileceği en hafif siklonlardan biridir.

- Rahatsız edici toz için 0600 ve silika tozu için 7500, 7501, 7601 ve 7602'de belirtildiği gibi 10 mm naylon siklonlar için NIOSH gereksinimlerini karşılar
- İletken – Statik şarjdan kaynaklanan örnekleme sonuçlarındaki olası sapmaları ortadan kaldırır
- Hafif tasarım – Kaset ve tutucu dahil komple montaj için yalnızca 3,6 oz (104 g)
- Zefon evrensel kaset/siklon tutucu ile uyumlu
Teklif Sepetine Ekle